Dördüncü Kuvvet – Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle

Filmin kahramanı Paul Jensen, iş peşinde Berlin’den Moskova’ya taşınır ve deneyimleri sayesinde popüler bir gazetenin sosyete sayfalarının editörü olur. Moda gösterileri, partiler ve şöhretlerle dolu debdebeli hayata alışmışken, Katja adında bir aktiviste âşık olur ve Rusya’nın siyasal gündemine aşina olmaya başlar. Ne var ki, muhalif bir muhabirin öldürülmesine tanık olduğunda başı hem teröristler, hem gizli servis hem de Rusya’nın meşhur adalet sistemiyle belaya girecektir. iyi izlemeler dileriz.

Dördüncü Kuvvet – Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle türkçe, Dördüncü Kuvvet – Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle full hd, Dördüncü Kuvvet – Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Dördüncü Kuvvet – Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle tek part, Dördüncü Kuvvet – Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle Dördüncü Kuvvet - Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle Dördüncü Kuvvet - Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Dördüncü Kuvvet - Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle izle Dördüncü Kuvvet - Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle seyret Kasia Smutniak Mark Ivanir Max Riemelt Moritz Bleibtreu Rade Serbedzija Dördüncü Kuvvet – Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
142 izlenme
Yorumlar

Dördüncü Kuvvet – Die vierte Macht 2012 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,