Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle

Nam adında gözü kara bir katil tarafından yönetilen acımasız bir çete, şehrin sokaklarında dehşet saçmaya başlarlar. Önlerine çıkan herkesi acımadan öldüren bu grubun kanlı oyununa son vermeye karar veren polisler, uzun süredir Namın peşinde olan dedektif Lui (Chen Yao) önderliğinde harekete geçerler. Ancak kısa süre sonra, bu adamları durdurmanın sandıkları kadar kolay olmayacağını anlarlar. Temiz bir hayata adım atmak isteyen eski dolandırıcı Tou da (Ka Tung Lam), özgürlüğünü kazanmak adına Lui ile işbirliği yapar. Özgürlüğü uğruna hayatından olabileceğini farkettiğinde ise artık çok geçtir. Keyifli izlemeler diliyoruz.

Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe, Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle full hd, Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle tek part, Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle Andy Lau Chen Yao Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle izle Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle seyret Ka Tung Lam Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
380 izlenme
Yorumlar

Tanuşcuk

2 sene önce

Guzel bayanve guzel filmler diyim

Firestorm – Ateş Fırtınası 2013 Türkçe Dublaj izle, , , , , , ,