Güve Günlükleri – The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle

“Ergenlik, hele bir de kapalı bir çevrede yetişiyorsanız, en hassas duygusal karmaşaların zamanıdır ve her zaman öyle olacaktır. Rebecca’nın durumu bu tanıma cuk oturmaktadır; babasının intiharıyla sarsılan genç kız yatılı kız lisesinde öğrencidir. Düzenli olarak içini günlüğüne döken Rebecca’nın en yakın arkadaşı aynı zamanda oda arkadaşı olan Lucie’dir. Gizemli yeni öğrenci Ernessa’nın okula gelmesiyle beraber Lucie ile olan ilişkisi bozulur. Lucie yeni kızla yakınlaştıkça, Rebecca kıskançlık ve şüphe içine düşer. Ernessa’nın tehlikeli ve şeytani bir vampir olduğuna inanır. Bu şüphelerinde gerçek payı var mıdır, yoksa her şey Rebecca’nın hayal ürünü müdür? Keyifli izlemeler diliyoruz.

Güve Günlükleri – The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle türkçe, Güve Günlükleri – The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle full hd, Güve Günlükleri – The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Güve Günlükleri – The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle tek part, Güve Günlükleri – The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle Güve Günlükleri - The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle Güve Günlükleri - The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Güve Günlükleri - The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle izle Güve Günlükleri - The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle seyret Lily Cole Sarah Bolger Sarah Gadon Scott Speedman Valerie Tian Güve Günlükleri – The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
221 izlenme
Yorumlar

Güve Günlükleri – The Moth Diaries 2011 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,