Liseli Polisler 2

Liseli Polisler 2 türkçe, Liseli Polisler 2 full hd, Liseli Polisler 2 türkçe dublaj, Liseli Polisler 2 tek part, Liseli Polisler 2 Liseli Polisler 2 720p izle Liseli Polisler 2 bedava izle Liseli Polisler 2 hd izle Liseli Polisler 2 sinema izle Liseli Polisler 2

Liseyi (iki kez) bitirdikten sonra polis memurları Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko’yu (Channing Tatum) büyük değişiklikler beklemektedir: İkili bu kez yerel bir üniversitede gizli görev üstlenirler. Ancak Jenko spor takımında kendine bir kanka bulup Schmidt de bohem sanat bölümüne sızınca ortaklıklarını sorgulamaya başlarlar. Artık sadece davayı çözmekle kalmayıp olgun bir ilişki yürütüp yürütemeyeceklerine karar vermeleri de gerekmektedir. Bu iki aşırı büyümüş ergen öğrencilikten gerçek erkekliğe geçebilirlerse üniversite başlarına gelmiş en güzel şey olabilir.

1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
121 izlenme
Yorumlar

Liseli Polisler 2, , , ,