Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi – The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle

Genç bir kedi, ailesi tarafından terkedilir. Yalnız ve kaybolmuş bir şekilde Lorenz’e ait olan gizemli bir malikaneye gelir. Çar çabuk bu büyülü evin içerisinde kedi kendini eviymiş gibi yaşamaya başlar. Evin içerisinde garip ve eğlenceli bir çok karakter vardır. Ama ev sahibi Lorenz hastaneye kaldırılır ve yeğeni malikaneyi satmak için elinden geleni yapar. Bu durumdan çıkmak için kedinin aklına süper bir fikir gelir, evi lanetli bir ev haline getirmek ve bunun içinde küçük arkadaşlarından yardım alacaktır. İyi izlemeler diliyoruz.

Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi – The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe, Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi – The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle full hd, Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi – The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi – The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle tek part, Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi – The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi - The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi - The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi - The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle izle Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi - The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle seyret Cinda Adams Edward Asner George Babbit Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi – The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
244 izlenme
Yorumlar

Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi – The House of Magic 2013 Türkçe Dublaj izle, , , , , , ,