Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle

Fütürist bir distopya hikayesi olan bu filmde toplum her biri farklı bir erdemi temsil eden beş bölgeye bölünmüştür. On altı yaşına gelenlere kendi bölgelerinde kalıp kalmayacakları sorulmaktadır. Çünkü hayatları boyunca verdikleri karar sonucu seçtikleri bölgede yaşamak zorundadırlar. Beatrice Prior herkesi şaşırtan bir seçim yapar. Bunun üzerine Tris ve bölgenin diğer üyeleri yaptıkları seçimden sonra hayatta kalmak için oldukça rekabetçi bir başlangıç sürecine girerler. Ağır fiziksel ve psikolojik testlerden geçmek zorunda kalırlar. Bu testler sonucunda değişeceklerdir. Ancak Tris bir sır saklamaktadır. Sırrı herhangi biri öğrenirse kesinlikle bu sonu olacaktır. Görünüşte mükemmel olan toplumunu tehdit eden bir çatışmanın hızla büyüdüğünü gördükçe, sırrının sevdiği insanların hayatını kurtarabileceğini fark eder.

Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle türkçe, Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle full hd, Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle tek part, Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle izle Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle seyret divergent 2 divergent 2 izle divergent altyazı divergent factions divergent izle divergent movie divergent series divergent serisi divergent trailer Kate Winslet Shailene Woodley Theo James uyumsuz 2 uyumsuz 2 izle uyumsuz fragman uyumsuz oyuncuları uyumsuz serisi uyumsuz türkçe dublaj izle uyumsuzlar Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (2 oy, ortalama: 8,50/10)
Loading...
1896 izlenme
Yorumlar

Divergent – Uyumsuz 2014 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,