As Above, So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle

Gezgin bir grup Fransa’nın başkenti Paris metropolünün saklı kalmış yer altı mezarlarını araştıracakları yolculuğa çıkarlar. Yerin kilometrelerce altına uzanan yeraltı tünelleri boyunca mezarlar bulurlar. Sokaklardan daha dolambaçlı olan yerin altı, kaşifleri, uzun zaman önce kendini unutturmuş gizemler ve ölülerden arta kalanlar kadar kendi iblisleriyle de yüzleştirir. İyi seyirler, FilmHavuzu.com

As Above, So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle türkçe, As Above, So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle full hd, As Above, So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, As Above, So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle tek part, As Above, So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle As Above Ben Feldman Edwin Hodge Perdita Weeks So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle izle So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle seyret As Above, So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
427 izlenme
Yorumlar

dna serdengecti

2 sene önce

…öncelikle film oldukça komplike bi‘karışıklığa sahip.lakin bu iyi bi’şi.

…ikincisi bizim memleketin bilimum yönetmen ve yardımcıları kafa kafaya verse; nuri ceylanindan irmak çağana, sınav osmandan fati akinina, mestci alperden karacadag hasanlara kadar hepsi bi’araya gelseler; bu filmin elli beşinci dakkasindan sonraki herhangi bi’on dakasini bile, mütemadiyen bi’sene ugrassalar dahi, bu denli başarılı yapabileceklerini hic sanmiyom..neyse..

…ve kimse beni bu saatten sonra; iş icin, para icin bile olsa, fransaya gitmeye ikna edemez. Zira paris, hakkatten şeytanın şehri imiş.

…bizim memlekettende dört beş yerde bahsetmeleri; parisin altında yer alan katakomplardan girip, ayasofyanin altındaki tunellerden, dehlizlerden cikacaklarmis gibi düşündürdü bi’an.

…paranormal hadiselerden bu yana, alternatif kamera çekim teknikleri daha fazla kullanılmaya başlandı, özellikle de bu tür kötülük işleyen filmlerde. Grace te de böyleydi. Ekipte kameraman yok sanirim, buna rağmen bütün oyuncular kameraman sanki.

…bence melanet olarak herseyin başı; yirminci dakkada ilk ortaya çıkan, yani bardan dışarı çıkarken görülen beyaz elbiseli kadın.

…fransız grafiticilerle gurur duydum yanlız. Taş ocaklarında cok iyi çalışmalar yapmışlar.

…”tas ocağı” deyince kendi kendime, kafamdaki o kahrolasica “ampul” yandı ve aklıma şöyle bi’eskiz geldi; bizim yer altı ocaklarında geberen işçilerimizin (söylemesi,yazması bile cok zor lakin maalesef işin gerçeği böyle, olmediler yani geberdiler hepsi. Kimi “O2” yerine “CO2” solumaktan zehirlendiler, kimi de balçık yutup, pislikle doldurdular karınlarını…üç yüzünden tut, üç beşine kadar) …hakkın rahmetlerine nail olmadan evvelki son zamanlarını, son saatlerini anlatan okkalı bi‘yerli komedi mi desem; “…for a dream” gibi ağır bi’ağıt mı desem; ne desem şu an tam olarak bilemiyom ama neyse ne , görsel olarak böyle bi‘şi yapılsa; belki bi’şiler iyi anlamda daha hızlı değişebilir memlekette.

…skarlet in cesaretine hayran kaldım. Bacaklarına bağlı tabancaları olsa; lara kroft halt etmiş yanında.

…mumyalardan zombilere, hayaletlerden taş canavarlara, azrail tasvirine kadar oldukça geniş bi‘katil yelpazesi var filmin.

…dakka altmış dörtte basliyo ölümler. pap ın ölüm şekli en korkunç olanıydı sanırım.

…şöyle bi‘replik epey düşündürdü beni: ne olursa olsun skarlet, türkiyede geçirdiğimiz hafta, hayatımın en güzel haftasıydı… vay anasını, biz mi vakit geçirmeyi, yasamayi bilmiyoz bu memlekette dedim ve bi‘sigara yaktım.neyse.

…on altı kişilik bi’oyuncu ekibi var lakin, özellikle beş altı tanesine trilyon versen; genede emeklerinin haklarini vermiş olmazsin bence.

…herşey bi’tarafa, filmin bitisindeki ucgenlerden ibaret, sebepsiz ve gereksiz israil reklamı yapmasalarmis; film icin cok daha güzel olabilirmis herşey.

…lakin dediğim ya da diyecegim gibi, hatirlayabildigim kadarıyla yirmi dokuz yaşıma değin izlediğim en iyi film.

As Above, So Below 2014 – Derin Kabus Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , ,