Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle

Frank Machin (Richard Harris) güçlü ve savaşçı karakteri ile döneminin rugby sporu ile ilgilenen sporcular arasında bir numara olmaya aday ismidir. Mrs. Margaret Hammond (Rachel Roberts) ise onun ev sahibesidir. Kadın kocasını iş kazasında kaybetmiş, iki çocuğu ile yaşayan bir duldur. Frank kadına karşı derin duygular beslemektedir. Frank kafasında evlilik planları yapsa da Margaret onunla arasındaki ilişkiyi mesafeli olarak yürütmekte kararlı davranmaktadır. Döneminin başaralı sayılan filmlerinden biri olan This Sporting Life filmini sizlere Türkçe altyazılı olarak sunuyor ve yorumlarınızı bekliyoruz.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle türkçe, Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle full hd, Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle türkçe dublaj, Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle tek part, Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle Alan Badel Rachel Roberts Richard Harris Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle filmi hd izle Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle izle Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle seyret Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
311 izlenme
Yorumlar

Sporcunun Hayatı 1963 – This Sporting Life Altyazılı izle, , , , , , ,