Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD

Galaksinin Koruyucuları 2014 yapımı bilimkurgu filmi. Maceracı Peter Quill’in, tüm evreni tehdit eden güçlü isteklere sahip bir kötü adam olan Ronan’ın imrendiği esrarengiz bir küreyi çalıp, amansız bir insan avının hedefi olduğu kainata doğru genişletiyor. Quill, inatçı Ronan’dan kurtulabilmek için birbirleriyle hiç benzeşmeyen dört uyumsuz kişiden oluşan bir ekiple zorlu bir ortaklığa soyunuyor: Silah taşıyan Rakun Rocket, ağaca benzer bir insansı olan Groot, ölümcül ve gizemli Gamora ve intikam ateşiyle yanıp tutuşan Yokedici Drax. Ama Quill kürenin gerçek gücünü kainata karşı taşıdığı tehlikeyi fark ettiğinde, bir tarafta galaksinin kader dengesi dururken, diğer tarafta, son ve çaresiz bir karşılaşma için ayaktakımı düşmanlarını toplamak üzere, elinden geleni yapması gerekiyor. Sitemizden 720p seçeneğiyle Galaksinin Koruyucuları hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Galaksinin Koruyucuları izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD türkçe, Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD full hd, Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD türkçe dublaj, Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD tek part, Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD galaksinin koruyucuları - guardians of the galaxy galaksinin koruyucuları 2 galaksinin koruyucuları hd izle galaksinin koruyucuları imdb galaksinin koruyucuları indir Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD full izle Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD izle Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD online izle Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD türkçe dublaj izle galaksinin koruyucuları oyuncular galaksinin koruyucuları oyuncuları galaksinin koruyucuları türkçe altyazılı izle Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (1 oy, ortalama: 8,00/10)
Loading...
1297 izlenme
Yorumlar

Galaksinin Koruyucuları izle 3D — 720p Türkçe Dublaj HD, , , , , , , , , , , ,