Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle

Lise yıllarından beri yakın arkadaş olan, 30’lu yaşların sonundaki iki adamın, Ender ve Çetin’in dostluğunu konu alıyor. Uzun yıllar hayatları farklı yönlere giden iki yakın arkadaş, Çetin’in yıllar sonra Ankara’ya dönmesiyle çocukluk hayallerini gerçekleştirir ve aynı evde yaşamaya başlarlar. Tam birlikte yeni bir hayat kurmuşlar iken, yurt dışında yaşayan arkadaşları Fikret Türkiye’de tatildeyken bir trafik kazası geçirir ve annesiyle babasını kaybeder.
Almanya’ya geri dönmesi gereken Fikret, Ender ve Çetin’den, Ankara’da üniversite öğrencisi olan kız kardeşi Nihal’in okulunu bitirene kadar, yani iki yıl boyunca, onlarla kalmasını ister.Birlikte yaşama hayalleri tam gerçekleşmişken üçüncü birinin eve gelmiş olması ilk başlarda Ender ve Çetin’i rahatsız eder. Ölümlerin travmasını atlatamayan Nihal de onlarla iletişim kurmak istemez, ama zamanla birbirlerine alışırlar.
Aralarında ev merkezli üçlü bir yakınlık oluşur; beraber vakit geçirmeye ve bundan hoşlanmaya başlarlar. Bir süre sonra kaçınılmaz olan gerçekleşir; Ender ve Çetin, birbirlerinden habersiz bir şekilde Nihal’e aşık olurlar. Bu ortak aşklarını fark etmeleri, Ender ve Çetin’i birbirinden uzaklaştırmayacak, tersine onların dostluğunda yeni bir sayfa açacaktır.
2011 yapımı olan yerli yapımı sizlere sunuyor ve film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle türkçe, Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle full hd, Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle türkçe dublaj, Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle tek part, Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle filmi hd izle Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle izle Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle seyret Fatih Al Gunes Sayin Ilker Aksum Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
364 izlenme
Yorumlar

Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Our Grand Despair 2011 Yerli Filmini izle, , , , , , ,