Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle

Philip Roth’un Romanından uyarlama senaryoya sahip olan film, erotik komedi türünde bir yapım.
Simon Axler altmışlı yaşlarına gelmiş emektar bir oyuncudur. Bir anda oyunculuk yeteneklerini kaybeder. Washington’da bulunan bir tiyatro salonunda Macbeth oyununda rol alır son kez ve izleyenler ile eleştirmenler tarafından beğenilmez. Psikolojik olarak zor durumlar geçiren adam karısından ayrılır ve tedavi olmaya karar verir. Bir psikiyatri servisine gider ve burada hayatını değiştirecek Sybil ile tanışır.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle türkçe, Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle full hd, Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle türkçe dublaj, Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle tek part, Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle Al Pacino Dianne Wiest Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle filmi hd izle Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle izle Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle seyret Dylan Baker Greta Gerwig Kyra Sedgwick Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
345 izlenme
Yorumlar

Dönüm Noktası – The Humbling 2014 Türkçe Altyazılı HD izle, , , , , , , , ,