İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle

Kahramanımızın ailesi ve isleri ile ilgili bir takim sorunları vardır. Yine sorunlarıyla yüzleştiği bir aksam bara gider rahatlamak için. Barda kafasını çekerken birisi ile tanışır. Dertlerini anlatır ve bir süre sonra dost olurlar. Aslında profesyonel bir katil olan bu yeni dostu, ondan öldürülmesini istediği beş kişinin adini bir mendile yazmasını ister. Adamımız bunun şaka olduğunu zanneder ilk baslarda. Ama zamanla görecektir ki bu bir saka değildir ve katil listedekileri teker teker öldürmeye başlar.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle türkçe, İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle full hd, İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle tek part, İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle Cole Hauser Cuba Gooding Jr. İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle izle İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle seyret Jonathan LaPaglia İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
279 izlenme
Yorumlar

İntikam Listesi – The Hit List 2011 Türkçe Dublaj izle, , , , , , ,