Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle

Denizaltında çalışan bir ekip mafya ile bağlantı kurarak ikinci dünya savaşı döneminde kalma bir denizaltını aramaya çıkar. Ruslardan kalma bu denizaltının içi altınla doludur.
Denizaltı kaptanı Robinson ve ekibi suyun altında yaptıkları uzun yolculukta zorlu yaşam şartları altındadırlar. Buradaki zorlu yaşam koşullarında hayatta kalmaya çalışan insanlar, korku ve insanoğlunun karanlık karakteristikleriyle baş etmek zorundadır.Gittikçe gerginleşen atmosfer, ekip üyelerinin de vahşete doğru ilerlemesine neden olur. İnsanlıktan uzaklaştıkça, yaşadıkları bu macera içerisindeki tek düşmanlarının kendileri olduklarını fark eden birkaç görevli, hayatlarını kurtarmak için mücadele etmeye başlar.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle full hd, Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle tek part, Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle Ben Mendelsohn Jude Law Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle izle Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle seyret Scoot McNairy Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
154 izlenme
Yorumlar

Kara Deniz – Black Sea 2014 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,