Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle

Filmin yönetmeni olan Agnieszka Holland ‘ın iddiasına göre film gerçek bir hikayeye dayanmakta. Nazi işgalindeki Polonya’da geçen filmde o dönem ufak bir kız olan Krystyna Chiger’ in Yeşil Süveterli Kız adlı öz yaşam öyküsünden uyarlanmış. Polonya’nın Lvov şehrinin lağımlarında geçen film, kanalizasyon tamircisi Leopold Socha’ nın tam on dört ay boyunca gizlediği bir Yahudi grubunun içeridekiler ve dışarıdakilerin gözünden aktarıyor.
“İnsan ilişkilerinin birkaç değişmez kuralından biri, bir otorite altında ezilenler kadar, ezenlerinde yabancılaşması ve insanlıktan çıkmasıdır” der Thomas S. Szasz Deliliğin İmalatı adlı kitabında ve ekler; “ Yahudi diğer insanların nazarında Yahudidir. Başlangıç noktamız bu gerçek olmalı. Yahudiyi Yahudi yapan anti-semitisttir.
Neslihan Güngör – Eksi Sinema – [email protected]
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle full hd, Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle tek part, Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle Agnieszka Grochowska Benno Fürmann Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle izle Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle seyret Robert Wieckiewicz Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
335 izlenme
Yorumlar

Karanlıkta Kalanlar – In Darkness 2011 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,