Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle

Gülünç maceraları ve akıl almaz düşünceleriyle izlediğimiz Lloyd Christmas (Jim Carrey) ve Harry Dune (Jeff Daniels) yeni bir serüvenle karşımızda. İkili bu kez bir çocuğu aramaktadır. O zamana kadar Harry, bir kız çocuğu olduğundan habersiz yaşamaktadır. Bu onun için çok önemli bir hale gelir çünkü böbreğiyle ilgili yaşadığı sağlık sorununu çözmesi gerekmektedir. Öte yandan arkadaşı Lloyd, Mary tarafından reddedildiği için neredeyse komalık hale gelmiştir. Yollara değişik bir araçla düşen ikili, gözlem altında tutulmaları gerektiği akıl hastanesinden kaçacaktır. Kilometrelerce yol kat ettikten sonra birden kendilerini tahmin etmedikleri bir yerde bulurlar. Yalnızca zeki insanların oluşturduğu bir zirvenin ortasına düşerler. İkili yıllar sonra ortalığı karıştırmaya tüm hızlarıyla devam edecektir.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle türkçe, Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle full hd, Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle tek part, Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle Jeff Daniels Jim Carrey Rob Riggle Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle izle Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle seyret Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
259 izlenme
Yorumlar

Salak ile Avanak Geri Dönüyor 2014 Türkçe Dublaj izle, , , , , , ,