Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle

Max Simkin ayakkabı tamircisidir. New York’da ayakkabı dükkanı vardır ve ailesi bu işi çok uzun zamandır yapmaktadır. Max yıllardır ailesinin işlettiği bu dükkanda onların mesleğini icra ederek geleneği sürdürmektedir ancak hayatından mutlu değildir. Yaşadığı rutin hayatı değiştirmek, dünyanın farklı ülkelerinde farklı insanlar tanımak istemektedir. Bir gün babasından kalan bir makine bulması ile hayatı değişime uğrayacaktır. Makinenin özelliği; dükkanına gelen müşterilerinin ayakkabılarını giydiğinden onların kılığına bürünmesidir. Max, başta eğlenceli gelen bu özelliği biraz abartınca başına türlü dertler açmaya başlayacaktır.
Adam Sandler’in baş rollerde oynadığı bu eğlenceli filmi sizlerle paylaşıyor ve film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle full hd, Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle tek part, Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle Adam Sandler Dan Stevens Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle izle Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle seyret Steve Buscemi Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
410 izlenme
Yorumlar

Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,