Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle

Film ilk olarak 2014 Sundance Film Festivalinde görücüye çıkmış. Michael R. Perry’nin yazdığı ve Marjane Satrapi’nin yönettiği filmin baş rolünde Ryan Reynolds yer alırken ona Gemma Arterton, Anna Kendrick gibi isimler ona eşlik ediyor.
Jerry (Ryan Reynolds) oldukça sempatik ve neşeli bir adamdır. Ancak kendisinin mental olarak bazı sıkıntıları bulunmaktadır. Jerry bazı halüsinasyonlar görmektedir. Kedisi ile konuşmakta ve o Jerry’e şeytani fikirler aşılamaktadır. Köpeği ise onun iyi tarafını temsil etmektedir. Hayvanlarla bu şekilde bir ilişkisi olan Jerry’nin insanlarla tam tersi bir ilişkisi vardır. Katile dönüşüp onları tek tek öldürmektedir. Ancak onun hayatını da bir kadın değiştirecektir. Fiona (Gemma Arterton) ile tanışmasından sonra normal bir hayat yaşamak isteyen adamın, hem geçmişindeki cesetlerinden kurtulması hem de normal bir insana dönüşmesi gerekmektedir.
Kara mizah türündeki yapım şizofren bir adamın fantastik dünyasını ele alıyor. Ortaya komedi, suç ve gerilim türünde başarılı bir yapım ortaya çıkıyor. Türkçe altyazılı olarak bu filmi sizlerle paylaşıyor ve yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle full hd, Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle tek part, Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle Anna Kendrick Gemma Arterton Ryan Reynolds Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle izle Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle seyret Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
259 izlenme
Yorumlar

Sesler – The Voices 2014 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,