Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle

Çanakkale savaşında üç oğlunu kaybeden Avustralya’lı baba Connor’un onları bulabilmek için 1919 yılında Türkiye’ye geliş hikayesini anlatıyor. Connor oğullarından uzun süredir haber alamamaktadır. Ancak onların yaşadığını hissetmektedir. İstanbul’a geldiğinde macerası başlar. Savaş dönemi bitmiş ancak gerilim devam etmektedir. Ona bu dönemde Türk subayları Hasan ve Cemal yardım edecektir.
Yönetmenliğini üç kez Oscar Akademi En İyi Oyuncu adaylığı bulunan ve 2000 yılında Gladiator filmi ile bu ödülü kazanmış olan, filmleri pek çok kez film ödüllerini kazanmış oyuncu Russell Crowe’un yaptığı bu filmde ona Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan eşlik ediyor. Ayrıca Yılmaz Erdoğan bu film ile Avustralya Film ödüllerinde En İyi Yardımcı Oyuncu ödülünü kazanma başarısını göstermiştir.
Her yönü ile hem ülkemizi hem de savaşı objektif bir biçimde ele alan bu filmi Türkçe Dublaj olarak sizinle paylaşıyor ve film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle türkçe, Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle full hd, Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle tek part, Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle Cem Yilmaz Olga Kurylenko Russell Crowe Salih Kalyon Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle izle Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle seyret Yılmaz Erdoğan Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
360 izlenme
Yorumlar

Son Umut – The Water Diviner 2014 Türkçe Dublaj izle, , , , , , , , ,