Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle

Amen filmi Kurt Gerstein’ın hikayesini bize aktarıyor. Gerstein, İkinci Dünya Savaşının ilk yılında SS birlikleri tarafından işe alınmış geleceği aydınlık bir kimyagerdir. Onun görevi ise Alman birlikleri için Doğu Avrupa’yı gezerek, su sıkıntısı çekilen dönemde arıtılmış su bulmak yada üretmektir. Ancak acımasız savaş döneminde korkunç ölüm kampları ile karşılaşacak ve kime ne için yardım ettiğini sorgulayacaktır. Koyu bir Hristiyan olan Gerstein, sözde fabrika atıklarının arıtımı için orduya temin ettiği Zyklon B gazının Doğu Avrupa sınırındaki kamplarda toplu katliamlar için kullanıldığını öğrendiğinde, Katolik Klisesi ile bağlantıya geçerek gerçeği aktarmak ister. Ancak üniforması onun önünde daima bir engel olacaktır.
Tam olarak bir başyapıt olarak anılmasa da bu film, savaşa dair verdiği önemli mesajlarla izlenmesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Size bu filmi sunuyor ve film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle full hd, Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle tek part, Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle izle Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle seyret Mathieu Kassovitz Ulrich Mühe Ulrich Tukur Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
473 izlenme
Yorumlar

Amin – Amen 2002 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,