Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle

Polisin bile olmadığı İran’ın hayalet kasabalarından biri olan Bad City ‘de geçen bir Vampir hikayesi. Film gerçekte İran’da değil California’da çekilmiştir. Film çok diyaloglar üzerine ilerlemiyor, ancak başarılı sahne ve atmosfere sahip.
Vampir filmleri sevenlerin Dracula’dan sonra izleyeceği ilk siyah beyaz vampir filmi olan bu yapım, korku ve gerilimden çok daha fazlası. Saygı duyulacak sanat parçaları içeren film, düşük bütçesi ile de bunu hak ediyor.
Gece Yarisi Sokakta Tek Basina Bir Kiz filmi gösterime girdiği pek çok festival arasından ödüller almayı da başarmış bir yapım.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle türkçe, Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle full hd, Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle türkçe dublaj, Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle tek part, Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle Arash Marandi Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle filmi hd izle Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle izle Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle seyret Marshall Manesh Sheila Vand Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
310 izlenme
Yorumlar

Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız – A Girl Walks Home Alone at Night 2014 izle, , , , , , ,