Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle

Jim Bennett (Mark Wahlberg) kumarbaz bir dedeye sahiptir. Dedesi zamanında ailesine kumardaki başarısı sayesinde milyonlar kazandırmıştır. Jim ise ailenin şımarık torunu durumundadır. Ancak o bu durumun dışına çıkarak edebiyat doktorası yapmış ve üniversitede derslere giren bir hoca olmuştur. Dedesini kaybettikten sonra onun ismini de kullanarak kumar ortamlarına girmiş ve kaybeden olarak anılmaya başlamıştır. Adete bu durumdan zevk alırcasına kumar masasına oturan Jim, eline geçen bütün paraları kaybetme konusunda istikrar yakalamıştır. Bu durum onu başını belaya soksa da yine aynı yola başvurarak kendini kurtarmayı çok iyi başarmıştır.
Ya hep ya hiç felsefesi ile hayatında hareket eden bu adamın gerilim dolu hayatının işlendiği bu filmi sizlere sunuyor, yorumlarınızı bekliyoruz.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle full hd, Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle tek part, Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle Jessica Lange John Goodman Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle izle Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle seyret Mark Wahlberg Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
238 izlenme
Yorumlar

Kurmarbaz – The Gambler 2014 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,