Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle

aşhaşiler, Assassinler ve Binbir Gece Masallarına konu olan Ebu Hassan’ın Haylaz bir prens olan Prens Dastan ile olan “destansı” maceraları beyazperde’ye bir kez daha aktarıldı. Dastan, gönülsüzce de olsa gizemli bir prensesle güç birliği yapmak durumunda kalmıştır. Birlikte, zamanı tersine çevirebilen Zamanın Kumları’nı açığa çıkarabileceklerdir. Sahibinin dünyaya hükmetmesini sağlayabilecek olan yıllanmış bir hançeri korumak üzere karanlık güçlere karşı bir yarış içine giren kahramanlarımız, kızgın çöllerde aşk, nefret, kan ve gerilim dolu serüvenlere sürüklenirler. Köstebek, Dört Nikah Bir Cenaze ve Harry Potter ve Ateş Kadehi’nden tanıdığımız Mike Newell’ın yönettiği Pers Prensi: Zamanın Kumları, Mayıs 2010’da sinemaseverlerle buluştu. Marakeş, Ouarzazate ve Erfoud, Fas’ta ve İngiltere’deki Pinewood Studios’daki büyük ölçekli bir platoda çekilen filmin yapımcısı olan Jerry Bruckheimer Films yapımları pek çok ödülün ve ödül adaylığının yanısıra, 41 kez Oscar ödülüne aday gösterilmiş ve 6 Oscar kazanmıştır. Ayrıca 23 kez Altın Küre’ye aday gösterilmiş ve dört kez ödül almışlardır.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle türkçe, Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle full hd, Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle tek part, Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle Ben Kingsley Gemma Arterton Jake Gyllenhaal Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle izle Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle seyret Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
200 izlenme
Yorumlar

Pers Prensi: Zamanın Kumları – Prince of Persia: The Sands of Time 2010 Türkçe Dublaj izle, , , , , , ,