[REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle

[REC] 2’de yaşanan dehşet verici anların birkaç saat sonrasında başlayan film, muhabir Angela Vidal’ın özel bir tim tarafından binadan kurtuluşuyla açılışını yapıyor. Zombi virüsünün yayıldığı ve esaslı bir dehşet evine dönüşen bu yerden kurtulan tek insan olan Angela, kurtarıldıktan sonra kendini okyanusta yer alan bir tankerin karantina bölümünde bulur. Tanker bir nevi, insanları mutasyona uğratıp şeytansı ölüm makinelerine çeviren bu zombi virüsünden kurtulabilen insanların buluşma noktası olmuştur. Ancak felaket burada da peşlerine bırakacak gibi değildir. Angela tüm cesaretini toplayıp gemidekilerle işbirliği yaparak öfkeli zombi sürüsüne karşı savaşmak durumunda kalır.
Oldukça beğenilen ilk film Ölüm Çığlığı ve [REC] serisinin son ayağı olan filmin yönetmeni, [REC] ve [REC] 2 filmlerini Paco Plaza ile birlikte yöneten Jaume Balagueró.
İyi seyirleri, FilmHavuzu.com

[REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle türkçe, [REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle full hd, [REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, [REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle tek part, [REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle [REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle [REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle [REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle izle [REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle seyret Héctor Colomé Manuela Velasco Paco Manzanedo [REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
201 izlenme
Yorumlar

[REC] 4: Kiyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalipsis Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,