Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle

Ortaçağ’da geçen aksiyon drama türündeki hikaye gücünü kaybetmiş bir savaşçının yeniden yükselişini ele alıyor. Aksiyon filmi sevenler için hikaye biraz sıkıcı gelse de, kurgu ve usta oyuncuların filmde yer alması filmi güzel kılıyor.
Japon kökenli Kazuaki Kiriya’nın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, ünlü aktör Clive Owen’a, Morgan Freeman ve Aksel Hennie eşlik ediyor.
Eski bir savaşçının, ustasının intikamını almak için giriştiği isyan mücadelesini konu alan film, detaylı sanat tasarımı ve dönem atmosferini yansıtan lezzetli görüntü işçiliği ile de dikkat çekecek gibi görünüyor.
47 Ronins tarzında fantastik aksiyon filmlerini seyredenlerin benzeteceği bu filmi sizlere sunuyor, yorumlarınızı bekliyoruz.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle full hd, Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle tek part, Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle Aksel Hennie Clive Owen Morgan Freeman Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle izle Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle seyret Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
324 izlenme
Yorumlar

Son Şovalyeler – Last Knights 2015 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,