Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle

Alman işgali altındaki Fransa’da başlar. Çok sevdiği ailesinin, Nazi Albay Hans Landa’nın (Christoph Waltz) tarafından katledilmesine tanıklık eden Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent) adlı kadın, katliamdan kılpayı kurtularak Paris’e kaçar. Orada sinema salonu sahibi ve işletmecisi olarak yeni bir kimlik edinir.
Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir.
Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar. Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle türkçe, Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle full hd, Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle tek part, Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle Brad Pitt Diane Kruger Eli Roth Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle izle Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle seyret Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
234 izlenme
Yorumlar

Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj izle, , , , , , ,