Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle

Gerçek bir hikayeden beyaz perdeye aktarılan filmde, Dr. Alfred Blalock ( Alan Rickman ) ve asistanı Vivien Thomas ( Mos Def ) arasında geçen ilişki anlatılıyor. Vivien Thomas, üstün bir yeteneğe sahip olmasına rağmen, ırk ayrımından dolayı kaybolup gitmemek için büyük çaba harcayan siyahi bir doktor adayıdır. Ancak üniversite için biriktirdiği parayı yatırdığı banka iflas edince işi iyice zorlaşır.
Alfred Blalock ve Vivien Thomas isminde kalp cerrahının öncüleri olan iki doktor arasında oluşan dramik ilişkiyi aktaran bu filmi sizlere sunuyor ve film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle türkçe, Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle full hd, Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle tek part, Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle Alan Rickman Kyra Sedgwick Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle izle Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle seyret Yasiin Bey Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
243 izlenme
Yorumlar

Tanrı’yı Oynayanlar – Something the Lord Made Türkçe Dublaj izle, , , , , , ,