Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle

Efsane dövüş oyunu ile aynı ismi taşıyan aksiyon türündeki Tekken filminin 2010’da çıkan ilk filminin ardından çekilmiş ikinci sinema filmi Tekken: A Man Called X. Animasyon filmi olarak pek çok versiyonu olan hikayenin, aksiyon filmi olarak çekilmiş başka bir versiyonu.
Geçmişi hakkında hiç bir şey hatırlamayan Kazuya, Tekken şehrinde adını bile bilmediği bir otel odasında uyanır. Halisünasyonla karışık rüyalar gören adam bir oyunun ortasındadır. Tekken şehri fakirleri ve zayıfları barındırmayan bir şehirdir. Ve bu şehrin dışında ki gecekondularda zayıflar yaşamaktadır. Kazuya, suikastçi bir kadın tarafından uğradığı saldırıdan kaçırılarak, bu tarikatın içine sokulur ve ona “K” adı verilir.
Beklenen dövüş kareografileri barındırmasa da Tekken oyunu ve animasyonu sevenlerin izlemek isteyeceği bir yapım.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle full hd, Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle tek part, Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle Cary-Hiroyuki Tagawa Kane Kosugi Rade Serbedzija Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle filmi hd izle Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle izle Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle seyret Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
249 izlenme
Yorumlar

Tekken 2 Kazuya’nın İntikamı – Tekken: A Man Called X 2014 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , ,