Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle

Lise son sınıf öğrencisi bir grup genç, yaklaşan sınavın stresini üstlerinden atmak ister. Sınava bir ay kala son bir delilik yapacaklardır. Akşam kimsenin olmamasından faydalanıp, okulun öğretmenler odasında içip parti yapmaya karar verirler. Okula fark edilmeden girmeyi başaran kafadarlar eğlenceyi başlatırlar. Biralarını içerler, dans eder, gülerler. Ekipten birinin yaptığı teklif, gecenin bütün akışını değiştirir: Okudukları okulda yıllar önce intihar etmiş Kevser adlı bir genç kızın ruhunu çağırmak. Başta eğlenceli bir aktivite gibi görünse de bu ruh çağırma seansının başlarına ne açtığını anladıklarında ise artık çok geçtir. Kevser’in ruhu, Ümmü Sıbyan olarak geri dönmüştür. Halk arasındaki inanca göre bu kötücül ruh, çağrıldığı anda çocuk bekleyen kadınlara musallat olan, kendisi çocuk sahibi olamadığı için onların hayatını karartmaktadır.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle türkçe, Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle full hd, Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle türkçe dublaj, Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle tek part, Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle Berkan Bulut Gizem Ayaz Melisa Akman Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle filmi hd izle Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle izle Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle seyret Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
207 izlenme
Yorumlar

Ümmü Sıbyan: Zifir 2014 Yerli Filmi izle, , , , , , ,