Hayalet Dayı filmi izle

Başlarını sokacak bir ev arayan Ozan ve Caner uzun arayışlar sonunda tam da istedikleri gibi bir ev bulurlar. Olağanüstü bir fiyata buldukları ev aslında gerçekten de olağanüstü çıkar. Konağın ölen sahibi kirli geçmişi yüzünden arafta kalmıştır ve onu sadece Ozan ve Caner görebilmektedir. Hayalet Dayı’nın öteki tarafa huzurla geçmesine yardım etmek artık bu iki gencin görevidir. Dayı’dan kurtulmak için başladıkları bu görev onları komik olayların içine sürükler.

Hayalet Dayı filmi izle türkçe, Hayalet Dayı filmi izle full hd, Hayalet Dayı filmi izle türkçe dublaj, Hayalet Dayı filmi izle tek part, Hayalet Dayı filmi izle hayalet dayı ekşi hayalet dayı filmi hayalet dayı filmi fragmanı hayalet dayı filmi ful izle hayalet dayı filmi indir hayalet dayı filmi izle türkçe dublaj hayalet dayı fragman hayalet dayı ful izle hayalet dayı full izle hayalet dayı imdb hayalet dayı indir hayalet dayı izle hayalet dayı izle fragman hayalet dayı izle full tek parça hayalet dayı izle full youtube hayalet dayı izle hd hayalet dayı izle tek parça türkçe dublaj hayalet dayı kabarma hayalet dayı sokan emlak Hayalet Dayı filmi izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (3 oy, ortalama: 10,00/10)
Loading...
1655 izlenme
Yorumlar

Hayalet Dayı filmi izle, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,