The Gallows izle

Yeni film The Gallows öğrenciler tarafından kaydedilmiş görüntülerden oluşuyor. ‘Blair Cadısı’yla tutulan bu yöntem korku sinemasında hâlâ popülerliğini koruyor.

‘Ruhlar Bölgesi’ ve ‘Paranormal Activity’ filmlerinin yapımcılarının sunduğu filmin yönetmenleri Travis Cluff ve Chris Lofing.

The Gallows eski bir tiyatro oyununu tekrar sahneye koymak isteyen bir grup genci takip ediyor. Bu eski tiyatro oyunu daha önce başrolde oynayan öğrencinin ölümüne sebep oluyor. Sahnede korkunç bir kaza geçiren öğrenci boğularak hayatını kaybediyor. Yeni öğrencilerin aynı oyunu oynamak istemesi okulda bazı hoş olmayan şeyleri canlandırıyor.

Bu tarz korku filmlerinde gençlerin öğrenmediği bir şey varsa o da gece yarısı kimsenin olduğu okula girmemeleri gerektiği… Bu öğrenciler tiyatro salonunu oyun için düzenlemek için giriyorlar. Fakat bu filmi gördükten sonra tiyatro salonunu boyamaya gönüllü olmayacaksınız!

Film Türkiye’de 24 Temmuz’da gösterime girecek!

The Gallows izle türkçe, The Gallows izle full hd, The Gallows izle türkçe dublaj, The Gallows izle tek part, The Gallows izle elevator to the gallows izle Gallows izle Gallows seyret Gallows tek part Gallows türkçe izle The Gallows altyazılı The Gallows altyazılı izle the gallows band the gallows boston the gallows film The Gallows hd izle the gallows izle the gallows movie the gallows movie 2015 the gallows sinemalar The Gallows tek parça izle the gallows trailer The Gallows türkçe dublaj The Gallows türkçe dublaj izle The Gallows türkçe izle the gallows understudy set The Gallows izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
356 izlenme
Yorumlar

The Gallows izle, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,