Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle

Kyril Bonfiglioli’nin romanından uyarlanan film; Johnny Depp, Gwyneth Paltrow gibi oyuncular ile beyaz perdeye aktarılıyor. Charlie Mortdecai, Londra’nın dışında lüks bir malikanede yaşayan bir sanat simsarıdır. Üniversitede tanışıp evlendiği güzel karısı Johanna’yı deli gibi sevmektedir. Keyfine oldukça düşkün olan Charlie’nin maddi durumu ise oldukça kötü durumdadır. Kayıp bir Goya tablosu hayatından ödün vermeden yaşaması için bir çıkış yolu olaabililir. İngiliz gizli servisi MI5, Charlie’ye bu tabloyu bulması karşılığında borçlarının silinmesini teklif eder. Bu tabloyu benzerlerinden farklı kılan, Nazilere ait mal varlıklarıyla dolu bir banka hesabına ait olmasıdır. Mortdecai, söz konusu tabloyu ortaya çıkarmak ister ama bu o kadar da kolay değildir. Çünkü tablo çalınmıştır. Charlie, ulusal güvenlik ajanı Alistair Marthland ile tablonun izini sürmeye başlar. Alistair’in Johanna’ya eskiden beri aşık olması karısına çok düşkün olan Charlie’yi rahatsız etse de, birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Charlie’nin sadık yardımcısı Jock Strapp de onları bu görevde bir an olsun yalnız bırakmaz.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle türkçe, Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle full hd, Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle türkçe dublaj, Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle tek part, Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle Ewan McGregor Gwyneth Paltrow Johnny Depp Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle filmi hd izle Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle izle Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle seyret Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
101 izlenme
Yorumlar

Üçkağıtçı Mortdecai 2015 Türkçe Dublaj izle, , , , , , ,