Zaman Sapması hd izle

Üç bir birine sıkı dost daha önce hiç görmedikleri gizemli bir cihaz bulurlar. Buldukları cihazın ne işe yaradığını öğrenmek için uğraşan sıkı dostlar bir süre sonra cihazın mucize şeyler gerçekleştirdiğini anlarlar. Çünkü cihaz 24 saat sonra olacak şeylerin fotoğraflarını göstermektedir. Kısacası cihaz geleceği göstermektedir. Bilim kurgu gerilim türünde ki Zaman Sapması – Time Lapse filmini türkçe dublaj olarak sitemizden full hd seyredebilirsiniz.

Zaman Sapması hd izle türkçe, Zaman Sapması hd izle full hd, Zaman Sapması hd izle türkçe dublaj, Zaman Sapması hd izle tek part, Zaman Sapması hd izle Danielle Panabaker George Finn zaman sapması zaman sapması 720p zaman sapması altyazılı izle zaman sapması fragman zaman sapması sinemalar zaman sapması türkçe dublaj izle Zaman Sapması hd izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
1022 izlenme
Yorumlar

Zaman Sapması hd izle, , , , , , , ,