Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj

Alejandro, Kaliforniya’nın yoksul ve ezilen halkını toprak sahiplerinin açgözlülüğünden korumak için Zorro maskesini hâlen takmaktaysa da, mutlu yuvasını da düşünmekte ve normal bir hayat yaşama arzusuyla görevi arasında gidip gelmektedir. Bir yandan da Kaliforniya, ABD’nin 31. eyaleti olmanın peşindedir, ama gizli bir ortaçağ organizasyonunun üyesi olan bazı ahlâksız kişiler bu olayın gerçekleşmesini önlemeye kararlıdırlar. Maskeli kahraman Zorro’nun bir kez daha Kaliforniya halkının yardımına koşması gerekir. Zorro, Kaliforniya halkına karşı çalışan bu karanlık organizasyonun planlarını kahramanca bertaraf etmeye çalışırken, hayatını ve ailesinin güvenliğini tehlikeye atan bir krize doğru hızla ilerlemektedir.
İyi seyirler, FilmHavuzu.com

Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj türkçe, Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj full hd, Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj türkçe dublaj, Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj tek part, Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj Antonio Banderas Catherine Zeta-Jones Rufus Sewell Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj filmi hd izle Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj izle Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj seyret Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
86 izlenme
Yorumlar

Zorro Efsanesi – Legend Of Zorro 2005 Türkçe Dublaj, , , , , , ,