Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle

Boulevard türkçe altyazılı filmin de Nolan bir bankanın üst düzeydeki yöneticilerinden biridir. Güzel ve çekici bir karısı vardır. Yalnız evliliği pekte iyi gitmemektedir. Babasını ziyaret etmek için huzur evine gider. Sıradan ve normal hayatı burada değişmeye başlar. Genç ve azimli Leo ile tanışır. Artık rutin hayatından eser kalmamıştır. Film dünya sineması`nın en önemli aktörlerinden biri olan (Robin Williams) ın ölmeden önceki son filmidir. İzleyici ve İmdb jurisinden tam not alan filmi sizlere sunuyor değerli yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler dileriz.

Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe, Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle full hd, Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle türkçe dublaj, Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle tek part, Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle 2014 Boulevard boulevard (2014) Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle izle boulevard of broken dreams boulevard of broken dreams çeviri boulevard of broken dreams chords boulevard of broken dreams lyrics boulevard robin williams boulevardia Dram Türkçe Altyazi yabancı filmler Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
28 izlenme
Yorumlar

Boulevard 2014 Türkçe Altyazılı izle, , , , , , , , , , , , , ,