Lazarus Etkisi Full izle

Türkçe Altyazılı olarak hd kalitede sizlerle buluşan gerilim korku filmi Lazarus Etkisi filminin konusun da tıp öğrencisi grubu büyük bir şey keşfederler. Binevi keşfettikleri şey ölen kişileri yeniden diriltmek. Bunu ise ilk önce ölen hayvanlar üzerinde deneyip başarılı olduklarını anlarlar. Yine ekibin için de yer alan Zoe isminde ki arkadaşları bir gün bir kaza da hayatını kaybeder ve ellerinde ki başarılı imkandan dolayı arkadaşları üzerinde tekrardan diriltme işlemini deneyeceklerdir. Zoe’yi tekrardan diriltmeyi başarırlar ancak tekrardan gelen kişi Zoe değildir. Lazarus Etkisi filmi sizlerle başından sonuna dek gerilim korkuyu tattırıyor. Lazarus Etkisi filmini izledikten sonra görüşlerinizi paylaşabilir alt bölümden yorum yapabilirsiniz.

Lazarus Etkisi Full izle türkçe, Lazarus Etkisi Full izle full hd, Lazarus Etkisi Full izle türkçe dublaj, Lazarus Etkisi Full izle tek part, Lazarus Etkisi Full izle lazarus etkisi fragman Lazarus Etkisi Full izle lazarus etkisi imdb lazarus etkisi izle lazarus etkisi izle altyazılı lazarus etkisi izle dailymotion lazarus etkisi izle fragman lazarus etkisi izle full lazarus etkisi izleyici yorumları lazarus etkisi nedir lazarus etkisi sinemalar Mark Duplass Olivia Wilde Lazarus Etkisi Full izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
456 izlenme
Yorumlar

Lazarus Etkisi Full izle, , , , , , , , , , , , ,