İkinci Bir Şans izle

İkinci Bir Şans izle, Andreas ve Simon, aynı zamanda mesleklerinde uzman birer dedektif ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki sıkı dostturlar. Samimiyetlerine rağmen ikili, birbirlerinden çok farklı hayatlar sürdürmektedirler. Andreas güzle eşi ve oğluyla birlikte mutlu bir aile tablosu çizmektedir. Yeni boşanmış olan ikinci Bir Şans izle Simon, ise boş içini düştüğü boşluğu çoğunu striptiz kulübünde dolanarak ve bol bol alkol tüketerek doldurmaya çalışmaktadır.

Bir gün şiddet ve uyuşturucu tabanlı bir olay için ikisi birden göreve çağrılır. Başta İkinci Bir Şans izle her şey sıradan bir suç mahalli gibi görünür, Andreas olay mahalindeki dolapta ağlayan bir bebek bulmasıyla birlikte işin rengi de değişmeye başlar. Bu olay her iki polisin de yanlış ve doğru arasındaki seçim kıstaslarını ve adalet arayışlarını derinden etkileyecektir. Susanne Bier’ın yönetmen koltruğuna oturduğu filmin İkinci Bir Şans izle orijinal senaryosu Anders Thomas Jensen’e ait. Filmde başrolleri ise Nikolaj Coster-Waldau ve Ulrich Thomsen paylaşıyor.

İkinci Bir Şans izle türkçe, İkinci Bir Şans izle full hd, İkinci Bir Şans izle türkçe dublaj, İkinci Bir Şans izle tek part, İkinci Bir Şans izle 2014 Dram Gerilim hd film seyret ikinci bir şans ikinci bir şans altyazılı izle ikinci bir şans film izle ikinci bir şans filmi izle ikinci bir şans imdb İkinci Bir Şans izle ikinci bir şans izle altyazılı İkinci Bir Şans izle izle ikinci bir şans izle türkçe dublaj ikinci bir şans kazanmak kızım ikinci bir şans kızım ikinci bir şans sinemalar ikinci bir şans sözleri ikinci bir şans vermek Nikolaj Coster-Waldau Nikolaj Lie Kaas Türkçe Dublaj Ulrich Thomsen yabancı filmler İkinci Bir Şans izle
1 yıldız - Çok kötü bir film2 yıldız - İzlemeye değmez3 yıldız - Zaman kaybı4 yıldız - İzlenebilir5 yıldız - İdare eder6 yıldız - Fena değil7 yıldız - İyi sayılır8 yıldız - Güzel film9 yıldız - Kesinlikle izlenmeli10 yıldız - Muhteşem bir film (oy verilmemiş)
Loading...
212 izlenme
Yorumlar

İkinci Bir Şans izle, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,